Castigatori editia 2010

  • Tudor Tiron Giurgica

    Premiul I

    Tudor Tiron Giurgica

    Colegiul National Iasi

    detalii

  • Cristian Emilian Rosu

    Premiul II

    Cristian Emilian Rosu

    Colegiul National Emil Gojdu, Oradea

    detalii

  • Ion Alexandru Barbu

    Premiul III

    Ion Alexandru Barbu

    Colegiul National Ion Minulescu, Slatina

    detalii

  • Csilla Ibolya Balint

    Mentiune speciala

    Csilla Ibolya Balint

    Colegiul National C.D.Loga, Timisoara

    detalii

  • Ioana Codruta Sava

    Premiul I

    Ioana Codruta Sava

    Gradinita cu program saptamanal Veronica Filip, Piatra Neamt

    detalii

  • Gheorghita Grigore

    Premiul II

    Gheorghita Grigore

    Scoala cu cls. I-VIII Gheorghe Magheru, Caracal

    detalii

  • Gabriel Morariu

    Premiul III

    Gabriel Morariu

    Gimnaziul Liviu Rebreanu, Targu Mures

    detalii

  • Rodica Silvia Pop

    Premiul I

    Rodica Silvia Pop

    Scoala Nicolae Iorga, Baia Mare

    detalii

  • Silvia Musatoiu

    Premiul II

    Silvia Musatoiu

    Colegiul National Gheorghe Sincai, Bucuresti

    detalii

  • Arnold Maier

    Premiul III

    Arnold Maier

    Scoala cu clasele I-VIII Gheorghe Bulgar Sanislau, Satu-Mare

    detalii

  • Colegiul National de Informatica, Piatra-Neamt

    Premiul I

    Colegiul National de Informatica, Piatra-Neamt

    detalii

  • Colegiul National Mircea cel Batran, Constanta

    Premiul II

    Colegiul National Mircea cel Batran, Constanta

    detalii

  • Mark Twain International School, Voluntari, Ilfov

    Premiul III

    Mark Twain International School, Voluntari, Ilfov

    detalii

  • Ion-Andrei Popescu

    Premiul I

    Ion-Andrei Popescu

    UMF Carol Davila, Bucuresti

    detalii

  • Alexandra Teodora Oprea

    Premiul II

    Alexandra Teodora Oprea

    Universitatea Al.I.Cuza, Iasi

    detalii

  • Giorgiana Neagu

    Premiul III

    Giorgiana Neagu

    Universitatea din Craiova

    detalii

  • Stefanel Carlescu

    Mentiune speciala

    Stefanel Carlescu

    Unversitatea Emanuel din Oradea

    detalii

  • Prof.dr. Ticu Constantin

    Premiul I

    Prof.dr. Ticu Constantin

    Universitatea Al. I. Cuza, Iasi

    detalii

  • Conf. Dr. Florin Mihail Filipoiu

    Premiul II

    Conf. Dr. Florin Mihail Filipoiu

    UMF Carol Davila, Bucuresti

    detalii

  • Prof.dr Elena Mirela Mazilu

    Premiul III

    Prof.dr Elena Mirela Mazilu

    Universitatea din Craiova

    detalii

  • Prof. dr. Zoe Petre

    Premiul special - Opera Omnia

    Prof. dr. Zoe Petre

    Universitatea din Bucuresti

    detalii

  • Facultatea de Matematica

    Premiul I

    Facultatea de Matematica

    Universitatea Al. I. Cuza, Iasi

    detalii

  • Facultatea de Business

    Premiul I

    Facultatea de Business

    Universitatea Babes - Bolyai, Cluj

    detalii

  • Conf. dr. Mihai Viorel Putz

    Premiul I

    Conf. dr. Mihai Viorel Putz

    Universitatea de Vest din Timisoara

    detalii

  • Prof. dr. Rodica Mariana Ion

    Premiul II

    Prof. dr. Rodica Mariana Ion

    ICECHIM, Bucuresti

    detalii

  • Conf. dr. Ioan Cezar Marcu

    Premiul III

    Conf. dr. Ioan Cezar Marcu

    Universitatea din Bucuresti

    detalii

  • Conf. dr. Costel Sarbu

    Mentiune speciala

    Conf. dr. Costel Sarbu

    Universitatea Babes-Bolyai, Cluj-Napoca

    detalii

  • Fundatia de Sprijin Comunitar

    Premiul I

    Fundatia de Sprijin Comunitar

    detalii

  • Fundatia Noi Orizonturi

    Premiul II

    Fundatia Noi Orizonturi

    detalii

  • FRCCF, Cluj-Napoca

    Premiul III

    FRCCF, Cluj-Napoca

    detalii

  • Asociatia OvidiuRom

    Mentiune speciala

    Asociatia OvidiuRom

    detalii

  • Youth Bank

    Premiul I

    Youth Bank

    Asociatia pentru Relatii Comunitare - Cluj Napoca

    detalii

  • Scoala pe roti

    Premiul II

    Scoala pe roti

    Societatea Stiintifica Cygnus - centru Unesco, Suceava

    detalii

  • Programul pentru dezvoltarea abilitatilor de viata la copii si tineri cu dizabilitati de vedere

    Premiul III

    Programul pentru dezvoltarea abilitatilor de viata la copii si tineri cu dizabilitati de vedere

    detalii

  • Festivalul National de Scurmetraj pentru Liceeni

    Mentiune speciala

    Festivalul National de Scurmetraj pentru Liceeni

    Liceul teoretic Traian, Constanta

    detalii

  • Conf. dr. Mihai Viorel Putz

    Premiul I

    Gilda Eleonora Draganescu

    Biblioteca Centrala USAMV, Iasi

    detalii

  • Prof. dr. Rodica Mariana Ion

    Premiul II

    Crina Liliana Mares

    Scoala cu clasele I-VIII Dan Barbilian, Constanta

    detalii

  • Conf. dr. Ioan Cezar Marcu

    Premiul III

    Valentin Alexandru Smedescu

    Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul

    detalii

  • Conf. dr. Costel Sarbu

    Mentiune speciala

    Lenuta Neacsu

    Biblioteca Judeteana C. Sturdza, Bacau

    detalii